SUAŠ Ljubljana

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

Popravni izpiti v avgustovskem roku

Popravni izpiti v  avgustovskem roku bodo potekali od 19. 8. 2019  do 23. 8. 2019. Izpiti se  pričnejo ob 8.00.

Ponedeljek (19. 8. 2019), torek (20. 8. 2019), sreda (21. 8. 2019), četrtek (22. 8. 2019), petek (23. 8. 2019)

1.AA 

12

 

SOB (NOSE), 19.8.

 

 

 

14

SLO (RECEK), 19.8.

MAT (ROZMAN), 20.8.

ANJ (FILIPIČ), 21.8.

DRV, IKT, 22.8.

SOB, 23.8.

19

ANJ (FILIPIČ), 19.8.

 

 

 

 

20

SLO (ŠEŠKO), 19.8.

 

 

 

 

24

SLO (RECEK), 19.8.

MAT (BAJRAMOVIČ), 20.8.

ANJ (OMAN), 21.8.

UME, IKT,

22.8.

NAR, ŠVZ, 23.8.


1.EA 

1

RET (SCOZZAI), 19.8.

MAT (ČAS), 20.8.

ITJ (SCOZZAI), 21.8.

M1 (NOSE), 22.8.

14

M1 (NOSE), 19.8.

   

 

26

MAT (ČAS), 19.8.

ITJ (SCOZZAI), 20.8.

M1 (NOSE), 21.8.

 

31

SLO (HORVAT), 19.8.

MAT (ČAS), 20.8.

ITJ (SCOZZAI), 21.8.

M1 (NOSE), 22.8.


1.EB 

8

MAT (ČAS), 19.8.

NEJ (REZO), 20.8.

   

23

NEJ (REZO), 19.8.

 

 

 

31

MAT (ČAS), 19.8.

NEJ (REZO), 20.8.

ANJ (SLANA), 21.8.

SOB (KREGAR), 22.8.


1.EC 

31

SOB (KREGAR), 19.8.


2.AA 

2

 

M2, 19.8.

M6, 20.8.

SOB (NOSE), 21.8.

4

SOB (NOSE), 19.8.

 

M6, 20.8.

 

10

SLO (ŠEŠKO), 19.8.

 

ŠVZ (PODOBNIK), 20.8.

M2, 21.8.

8

SOB (NOSE), 19.8.

M2, 20.8.

M4, 21.8.

M6, 22.8.

21

SLO (ŠEŠKO), 19.8.

M2, 20.8.

 

 

23

M2, 19.8.

 

 

 

29

SLO (ŠEŠKO), 19.8.

ANJ (OMAN), 20.8.

ŠVZ (PODOBNIK), 21.8.

M2, 22.8.


2.EA 

7

ANJ (FILIPIČ), 19.8.

M3 (BLATNIK), 20.8.

 

 

19

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

ITJ (SCOZZAI), 20.8.

M3 (BLATNIK), 21.8.

SOB (KREGAR), 22.8.

25

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

ITJ (SCOZZAI), 20.8.

SLO (HORVAT), 21.8.

 

28

SOB (KREGAR), 19.8.

 

 

 

29

ŠVZ (PODOBNIK), 19.8.

 

M3 (BLATNIK), 20.8.

SOB (KREGAR), 21.8.

30

ŠVZ (KOVAČIČ), 19.8.

ITJ (SCOZZAI), 20.8.

SOB (KREGAR), 21.8.

 


2.EB 

8

SLO (RECEK), 19.8.

M3 (BLATNIK), 20.8.

SOB (KREGAR), 21.8.

DOM. VZGOJA (REZO), 22.8.

9

SOB (KREGAR), 19.8.

 

 

 

23

ŠVZ (BREGANT), 19.8.

 

 

 

26

 

SOB (KREGAR), 19.8.

 

 

30

 

NEJ (REZO), 19.8.

M3 (BLATNIK), 20.8.

 


2.EC 

5

MAT (ČAS), 19.8.

RČN (BLATNIK), 20.8.

ŠPV (BREGANT), 21.8.

10

MAT (ČAS), 19.8.

RČN (BLATNIK), 20.8.

 

12

MAT (ČAS), 19.8..

RČN (BLATNIK), 20.8.

 

15

MAT (ČAS), 19.8.

RČN (BLATNIK), 20.8.

 


3.EA 

1

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

3

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

4

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

ANJ (SLANA), 20.8.

14

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

ANJ (SLANA), 20.8.

18

 

M5 (ŽGALIN), 19.8.

 

19

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

21

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

ANJ (SLANA), 20.8.

 

26

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

27

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

ANJ (SLANA), 20.8.

M2, M5 (MIKLIČ), 21.8.


 3.EB 

8

MAT (ČAS), 19.8.

 

28

MAT (ČAS), 19.8.

SLO (RECEK), 20.8.


3.EC

2

ANJ (FILIPIČ), 19.8.

ŠVZ (BREGANT), 20.8.

   

11

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

 

12

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

 

15

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

SLO (HORVAT), 20.8.

ŠPJ (SCOZZAI), 21.8.

M8 (NOSE), 22.8.

22

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

     

26

ANJ (FILIPIČ), 20.8.

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

   

29

ANJ (FILIPIČ), 19.8.

SLO (HORVAT), 20.8.

M5 (MIKLIČ), 21.8.

M8 (NOSE), 22.8.


 4.EA 

10

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

 

13

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

 

15

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

 

19

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

 

26

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

 

 

 

32

MAT (BAJRAMOVIČ), 19.8.

SLO (HORVAT), 20.8.

ANJ (FILIPIČ), 21.8.

ŠVZ (PODOBNIK), 22.8.


4.EB 

10

SLO (HORVAT), 19.8.

MAT (ČAS), 20.8.

ANJ (SLANA), 21.8.

 

16

SLO (HORVAT), 19.8.

MAT (ČAS), 20.8.

ANJ (SLANA), 21.8.

PSI (HUDNIK), 22.8.

30

SLO (HORVAT), 19.8.

MAT (ČAS), 20.8.

ANJ (SLANA), 21.8.

PSI (HUDNIK), 22.8.

32

SLO (HORVAT), 19.8.

MAT (ČAS), 20.8.

ANJ (SLANA), 21.8.

PSI (HUDNIK), 22.8.


2.PA 

17

SLO (ŠEŠKO), 19.8.

 

 

 

22

PM (ROZMAN), 19.8.

ANJ (FILIPIČ), 20.8.

 

 

8

PM (ROZMAN), 19.8.

ANJ (FILIPIČ), 20.8.

   

6

SLO (ŠEŠKO), 19.8.

MAT (GRUŠOVNIK), 20.8.

ANJ (FILIPIČ), 21.8.

UME, PSI, 22.8.