SUAŠ Ljubljana

Izpitni roki za šolsko leto 2018/2019

Pisni izpiti

Predmet NOV DEC JAN FEB MAR APR MAJ JUN
SLO, ANJ, NEJ, ITJ, ŠPJ Torek, 6. 11., ob 16.00 Torek, 4. 12., ob 16.00 Torek, 8. 1., ob 16.00 Torek, 5. 2., ob 16.00 Torek, 5. 3., ob 16.00 Torek, 2. 4., ob 16.00 Torek, 7. 5., ob 16.00 Torek, 4. 6., ob 16.00
MATEMATIKA POSL. MAT.   Sreda, 7. 11., ob 16.00 Sreda, 5. 12., ob 16.00 Sreda, 9. 1., ob 16.00 Sreda, 6. 2., ob 16.00 Sreda, 6. 3., ob 16.00 Sreda, 3. 4., ob 16.00 Sreda, 8. 5., ob 16.00 Sreda, 5. 6., ob 16.00

Ustni izpiti

Predmet, letnik Profesor NOV DEC JAN FEB MAR APR MAJ JUN
SLOVENŠČINA (SLO) Za 1., 2. letnik ET Za 1., 2., 3. l. AD Maja Ipavec Torek, 13. 11. ob 15.30 Torek, 4. 12. ob 15.30 Torek, 22. 1. ob 15.30 Torek, 12. 2. ob 15.30 Torek, 12.  3. ob 15.30 Torek, 9.  4. ob 15.30 Torek, 14.  5. ob 15.30 Torek, 11.  6. ob 15.30
SLOVENŠČINA (SLO) Za 3., 4. letnik ET Za 1., 2. l. ET PTI Marica Maver Četrtek, 8. 11. ob 15.30 Četrtek, 6. 12. ob 15.30 Četrtek, 10. 1. ob 15.30 Četrtek, 7. 2. ob 15.30 Četrtek, 7. 3. ob ob 15.30 Četrtek, 11. 4. ob 15.30 Četrtek, 9. 5. ob 15.30 Četrtek, 6. 6. ob 15.30
MATEMATIKA (MAT) Za 3. letnik ET, AD, Za 1. l. ET PTI Branko Lorger Četrtek, 15. 11. ob 15.30 Četrtek, 13. 12. ob 15.30 Četrtek, 17. 1. ob 15.30 Četrtek, 14. 2. ob 15.30 Četrtek, 14. 3. ob ob 15.30 Četrtek, 11. 4. ob 15.30 Četrtek, 16. 5. ob 15.30 Četrtek, 6. 6. ob 15.30
MATEMATIKA (MAT), POSL. MAT. Za 4. letnik ET in Za  2. l. ET PTI   Marko Rozman Sreda, 14. 11. ob 15.30 Sreda, 12. 12. ob 15.30 Sreda, 16. 1. ob 15.30 Sreda, 13. 2. ob 15.30 Sreda, 13. 3. ob 15.30 Sreda, 10. 4. ob 15.30 Sreda, 15. 5. ob 15.30 Sreda, 12. 6. ob 15.30
ANGLEŠKI JEZIK (ANJ) Za vse programe in letnike Alenka Slana Sreda, 21. 11. ob 15.30 Sreda, 19. 12. ob 15.30 Sreda, 23. 1. ob 15.30   Sreda, 20 . 2. ob 15.30   Sreda, 20. 3. ob 15.30   Sreda, 24. 4. ob 15.30   Sreda, 22. 5. ob 15.30   Sreda, 12. 6. ob 15.30
NEMŠKI JEZIK (NEJ) Za ET IN ET PTI in vse letnike   Majda Šulc   Četrtek, 8. 11. ob 15.30 Četrtek, 13. 12. ob 15.30 Četrtek, 10. 1. ob 15.30 Četrtek, 14. 2. ob 15.30 Četrtek, 7. 3. ob ob 15.30 Četrtek, 11. 4. ob 15.30 Četrtek, 9. 5. ob 15.30 Četrtek, 6. 6. ob 15.30
ŠPANSKI JEZIK (ŠPJ) ITALIJANSKI JEZIK (ITJ) od januarja 2017 Za ET IN ET PTI Stina Scozzai Torek, 13. 11. ob 15.30 Torek, 4. 12. ob 15.30 Torek, 22. 1. ob 15.30 Torek, 12. 2. ob 15.30 Torek, 12.  3. ob 15.30 Torek, 9.  4. ob 15.30 Torek, 14.  5. ob 15.30 Torek, 11.  6. ob 15.30
UMETNOST (UME) Za 1. Letnik AD, ET, in 2. l. ET PTI   Tina Grobovšek Poned., 5. 11. ob 15.30 Tore, 4. 12. ob 15.30 Četrtek, 3. 1. ob 15.30 Poned., 4.  2. ob 15.30 Poned., 4. 3. ob 15.30 Poned., 1. 4. ob 15.30 Poned., 6. 5. ob 15.30 Poned., 3. 6. ob 15.30
Predmet, letnik Profesor NOV DEC JAN FEB MAR APR MAJ JUN
GEOGRAFIJA (GEO) Za 1. l. ET, ZGODOVINA (ZGO) Za 2. l. ET, DRUŽBOSLOVJE (DRU) Za 1., 2. l.  AD Dušan Vodeb Sreda, 7. 11. ob 15.30     Sreda, 5. 12. ob 15.30   Sreda, 9. 1. ob 15.30   Sreda, 6 . 2. ob 15.30   Sreda, 6. 3. ob 15.30   Sreda, 3. 4. ob 15.30   Sreda, 9. 5. ob 15.30   Sreda, 5. 6. ob 15.30  
SOCIOLOGIJA (SOC) Za 3. l. ET         Ivanka Rezo Poned., 5. 11. ob 15.30 Poned., 10. 12. ob 15.30 Poned., 7. 1. ob 15.30 Poned., 4.  2. ob 15.30 Poned., 4. 3. ob 15.30 Poned., 1. 4. ob 15.30 Poned., 6. 5. ob 15.30 Poned., 3. 6. ob 15.30
PSIHOLOGIJA (PSI) ZA 4. l. ET in 2. l. ET PTI     Vida Hudnik Sreda, 14. 11. ob 15.30 Sreda, 12. 12. ob 15.30 Sreda, 9. 1. ob 15.30 Sreda, 13. 2. ob 15.30 Sreda, 6. 3. ob 15.30 Sreda, 10. 4. ob 15.30 Sreda, 8. 5. ob 15.30 Sreda, 5. 6. ob 15.30
KEMIJA (KEM) Za 1. l. ET in 1. l. ET PTI       Branko Lorger Četrtek, 15. 11. ob 15.30 Četrtek, 13. 12. ob 15.30 Četrtek, 17. 1. ob 15.30 Četrtek, 14. 2. ob 15.30 Četrtek, 14. 3. ob ob 15.30 Četrtek, 11. 4. ob 15.30 Četrtek, 16. 5. ob 15.30 Četrtek, 6. 6. ob 15.30
BIOLOGIJA (BIO) Za 2. l. ET in 2. l. ET PTI, NARAVOSLOVJE (NAR), Za 1. In 2. l. AD , ZDRAVSTVENA VZGOJA (ZDV) Za 1. l. AD Tomaž Prošek Četrtek, 8. 11. ob 15.30 Četrtek, 6. 12. ob 15.30 Četrtek, 17. 1. ob 15.30 Četrtek, 14. 2. ob 15.30 Sreda, 20. 3. ob ob 15.30 Sreda, 10. 4. ob 15.30 Četrtek, 16. 5. ob 15.30 Sreda, 12. 6. ob 15.30
STROJEPISJE, STROJEPISJE IN OBDELAVA BESEDIL (SOB) Za 1., 2. l. ET in AD PISARNIŠKO POSLOVANJE (PIPO), PISARNIŠKO TEHNIČNO DELO (PTD) Za 2. l. AD, ADMINISTRATIVNO POSLOVANJE (ADMP) Za 3. l. ET in 2. l. ET PTI Vesna Humar Sreda, 7. 11. ob 15.30     Sreda, 5. 12. ob 15.30   Sreda, 9. 1. ob 15.30   Sreda, 6 . 2. ob 15.30   Sreda, 6. 3. ob 15.30   Sreda, 3. 4. ob 15.30   Sreda, 9. 5. ob 15.30   Sreda, 5. 6. ob 15.30  
Predmet, letnik Profesor NOV DEC JAN FEB MAR APR MAJ JUN
EKONOMIKA (EKO) Za 2. l. ET in ET PTI, PODJETNIŠTVO, MENEDŽMENT (MEN) Za 3. l. ET in 1. l. ET PTI, TRŽENJE (TRŽ) Za 3. l. ET     Iztok Žgalin Sreda, 14. 11. ob 15.30     Sreda, 12. 12. ob 15.30   Sreda, 9. 1. ob 15.30   Sreda, 13 . 2. ob 15.30   Sreda, 13. 3. ob 15.30   Sreda, 10. 4. ob 15.30   Sreda, 15. 5. ob 15.30   Sreda, 5. 6. ob 15.30  
RAČUNOVODSTVO (RČN) Za 2. l. ET POSLOVNO BONTON (PBO) Za 2. l. ET, KNJIGOVODSTVO (KNG) Za 2. l. AD RAZVOJ IN DELOVANJE GOSP.. (RDGO) Za 4. l. ET in 2. l. ET PTI, GOSPODARSKE DEJAVNOSTI (GDE) Za 3. l. AD in 4. l. ET     Zlata Zalar     Četrtek, 8. 11. ob 15.30 Četrtek, 6. 12. ob 15.30 Četrtek, 10. 1. ob 15.30 Četrtek, 14. 2. ob 15.30 Četrtek, 7. 3. ob ob 15.30 Četrtek, 11. 4. ob 15.30 Četrtek, 9. 5. ob 15.30 Četrtek, 6. 6. ob 15.30
PROJEKTNO DELO (PDT) Za 1. l. ET in ET PTI, FINANČNI TRGI IN USTANOVE (FIT), PLAČILNI PROMET (PLP), PRODAJA FINANČNIH STORITEV (PFS) Za 3. l. ET in 1. l. ET PTI   Katja Blatnik Torek, 20. 11. ob 15.30 Torek, 11. 12. ob 15.30 Torek, 8. 1. ob 15.30 Torek, 5. 2. ob 15.30 Torek, 5.  3. ob 15.30 Torek, 9.  4. ob 15.30 Torek, 14.  5. ob 15.30 Torek, 11.  6. ob 15.30
POSLOVNO RAČUNSTVO IN STATISTIKA (PRS) ZA 2. l. ET in ET PTI       Janez Gluhodedov Velja za pisni in ustni izpit Sreda, 14. 11. ob 15.30     Sreda, 12. 12. ob 15.30   Sreda, 16. 1. ob 15.30   Sreda, 13 . 2. ob 15.30   Sreda, 13. 3. ob 15.30   Sreda, 17. 4. ob 15.30   Sreda, 15. 5. ob 15.30   Sreda, 5. 6. ob 15.30  
Predmet, letnik Profesor NOV DEC JAN FEB MAR APR MAJ JUN
INFORMACIJSKO KOMUNIKACIJSKA TEHNOLOGIJA (IKT) Za 1. l. ET PTI, POSLOVNO KOMUNICIRANJE (PKO) Za 3. l. AD POSLOVNA INFORMATIKA (PIN) Za 4. l. ET in 2. l. ET PTI Saška Grušovnik Poned., 5. 11. ob 15.30 Poned., 10. 12. ob 15.30 Poned., 7. 1. ob 15.30 Poned., 11.  2. ob 15.30 Poned., 11. 3. ob 15.30 Poned., 8. 4. ob 15.30 Poned., 6. 5. ob 15.30 Poned., 3. 6. ob 15.30                
INFORMATIKA Samo Juvan   Sreda, 14. 11. ob 15.30 Sreda, 5. 12. ob 15.30   Sreda, 16. 1. ob 15.30   Sreda, 13 . 2. ob 15.30   Sreda, 20. 3. ob 15.30   Sreda, 10. 4. ob 15.30   Sreda, 15. 5. ob 15.30   Sreda, 12. 6. ob 15.30  
DOMOVINSKA VZGOJA. MEDIACIJA Za 1. l. AD in 2. l. ET PRIPRAVA DOKUMENTOV »ZUP« Za 2. l. AD UPRAVNO POSLOVANJE (UPP) Za 3. l. ET in 2. l. ET PTI Darja Vidovič Sreda, 7. 11. ob 15.30     Sreda, 5. 12. ob 15.30   Sreda, 9. 1. ob 15.30   Sreda, 6 . 2. ob 15.30   Sreda, 6. 3. ob 15.30   Sreda, 3. 4. ob 15.30   Sreda, 9. 5. ob 15.30   Sreda, 5. 6. ob 15.30  
ZAVAROVALNO PRAVO (ZAVP), OSNOVE ZAVAROVALNIŠTVA (OSNZ) Za 4. l. ET in 2. l. ET PTI TEMELJI PRAVNE KULTURE (TPK), PRAVNOORG. VIDIKI POSL. (PVP), JAVNA UPRAVA (JUP), SODSTVO (SOD) Za 3. l. AD in 4. l. ET Božidar Rot Torek, 13. 11. ob 15.30 Torek, 4. 12. ob 15.30 Torek, 8. 1. ob 15.30 Torek, 5. 2. ob 15.30 Torek, 26.  3. ob 15.30 Torek, 2.  4. ob 15.30 Torek, 14.  5. ob 15.30 Torek, 4.  6. ob 15.30
RETORIKA (RET) Za 1. l. ET in 1., 2., 3. l. AD   Majda Šulc Četrtek, 8. 11. ob 15.30 Četrtek, 13. 12. ob 15.30 Četrtek, 10. 1. ob 15.30 Četrtek, 14. 2. ob 15.30 Četrtek, 7. 3. ob ob 15.30 Četrtek, 11. 4. ob 15.30 Četrtek, 9. 5. ob 15.30 Četrtek, 6. 6. ob 15.30