SUAŠ na facebooku SUAŠ na youtube

Nastavite za domačo stran

 
 

POPRAVNI IZPITI

 
 

V JUNIJSKEM ROKU OD 29. 6. 2018 DO 4. 7. 2018

IZPITI SE PRIČNEJO OB 8.00.

PETEK (29. 6. 2018), PONEDELJEK (2. 7. 2018), TOREK (3. 7. 2018), SREDA (4. 7. 2018)


DATUMI OPRAVLJANJA POPRAVNIH IZPITOV PO KANDIDATIH:

(šifra oziroma številka kandidata je zaporedna številka dijaka v redovalnici)



1. AA

Zaporedna št.
dijaka
 

4

SLO (RECEK)

29.6.

SOB, SOI (NOSE)

2.7.

 

22

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

 

 

25

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

 

 

28

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

ANJ (FILIPIČ)

2.7.

SOB,SOI (KREGAR)

3.7.

1. EA

Zaporedna št.
dijaka
 

2

SLO (HORVAT)

29.6.

ITJ (SCOZZAI)

2.7.

IKT (JUVAN)

3.7.

4

SOB (NOSE)

3.7.

 

 

6

SLO (HORVAT)

29.6.

ANJ (FILIPIČ)

2.7.

SOB (NOSE)

3.7.

35

SOB (NOSE)

3.7.

 

 

21

SLO (HORVAT)

29.6.

ANJ (FILIPIČ)

2.7.

MAT (BAJRAMOVIČ)

3.7.

23

SLO (HORVAT)

29.6.

SOB (KREGAR)

2.7.

 

28

SOB (KREGAR)

2.7.

 

 

1. EB

Zaporedna št.
dijaka
 

5

ANJ (SLANA)

29.6.

 

 

23

ANJ (SLANA)

29.6.

 

 

4

RET (IPAVEC)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

SOB (NOSE)

3.7.

2

NEJ (REZO)

29.6.

 

 

24

NEJ (REZO)

29.6.

SOB (KREGAR)

2.7.

 

25

NEJ (REZO)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

SOB (KREGAR)

3.7.

20

RET (IPAVEC)

29.6.

ANJ (SLANA)

2.7.

SOB (KREGAR)

3.7.

21

NEJ (REZO)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

1

SOB (NOSE)

29.6.

 

 

1. EC

Zaporedna št.
dijaka
 

4

MAT (ČAS)

29.6.

SLO (ŠEŠKO)

2.7.

M1 (ŽGALIN)

3.7.

7

M1 (NOSE)

29.6.

 

 

9

MAT (ČAS)

29.6.

M1 (ŽGALIN)

3.7.

 

11

MAT (ČAS)

29.6.

ŠPV (MUHA)

2.7.

M1 (ŽGALIN)

3.7.

13

ANJ (SLANA)

29.6.

 

 

16

MAT (ČAS)

29.6.

SLO (ŠEŠKO)

2.7.

M1 (ŽGALIN)

3.7.

26

MAT (ČAS)

29.6.

SLO (ŠEŠKO)

2.7.

M1 (ŽGALIN)

3.7.

14

M1 (NOSE)

29.6.

 

 

20

SLO (ŠEŠKO)

2.7.

 

 

2. AA

Zaporedna št.
dijaka
 

1

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

ŠVZ (PODOBNIK)

2.7.

M6 (MIHELČIČ)

3.7.

3

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

 

 

12

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

 

 

14

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

ANJ (SLANA)

2.7.

M6 (MIHELČIČ)

3.7.

32

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

 

 

17

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

ANJ (SLANA)

2.7.

M6 (MIHELČIČ)

3.7.

21

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ŠVZ (PODOBNIK)

3.7.

22

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

M6 (PREVODNIK)

3.7.

26

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

ANJ (SLANA)

2.7.

M6 (MIHELČIČ)

3.7.

27

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

ANJ (SLANA)

2.7.

 

28

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

ANJ (SLANA)

2.7.

MAT (BAJRAMOVIČ)

3.7.

30

ANJ (OMAN)

29.6.

 

 

31

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

M4 (PREVODNIK)

3.7.

2. EA

Zaporedna št.
dijaka
 

3

SOB (NOSE)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

 

4

SOB (NOSE)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

 

9

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

 

11

SLO (HORVAT)

29.6.

 

 

13

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

 

 

14

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

 

 

20

SOB (KREGAR)

29.6.

 

 

21

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

23

SOB (KREGAR)

29.6.

 

 

25

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

 

 

26

SLO (HORVAT)

29.6.

 

 

27

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ŠVZ (PODOBNIK)

3.7.

24

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

19

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

2. EB

Zaporedna št.
dijaka
 

6

MAT (ČAS)

29.6.

NEJ (REZO)

2.7.

 

29

MAT (ČAS)

29.6.

M3 (GLUHODEDOV)

2.7.

 

2. EC

Zaporedna št.
dijaka
 

3

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

ANJ (FILIPIČ)

2.7.

M2 (GLUHODEDOV)

3.7.

4

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

 

 

5

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ŠVZ (BREGANT)

3.7.

9

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

ANJ (FILIPIČ)

2.7.

ŠVZ (BREGANT)

3.7.

10

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

 

 

13

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

NEJ (MAVER)

3.7.

14

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

 

16

ANJ (FILIPIČ)

29.6.

BIO (PROŠEK)

2.7.

 

18

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ANJ (FILIPIČ)

3.7.

21

ANJ (FILIPIČ)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ŠVZ (BREGANT)

3.7.

24

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ŠVZ (BREGANT)

3.7.

27

BIO (PROŠEK)

29.6.

SOB (KREGAR)

2.7.

 

28

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

ANJ (FILIPIČ)

2.7.

SOB (KREGAR)

3.7.

30

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ANJ (FILIPIČ)

3.7.

25

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ANJ (FILIPIČ)

3.7.

3. EA

Zaporedna št.
dijaka
 

3

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

SLO (HORVAT)

2.7.

 

9

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

 

 

13

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

 

 

15

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

 

 

24

SLO (HORVAT)

2.7.

ITJ (SCOZZAI)

29.6.

SOC (REZO)

3.7.

27

MAT (BAJRAMOVIČ)

29.6.

SLO (HORVAT)

2.7.

SOC (REZO)

3.7.

33

ŠVZ (KITIČ)

29.6.

 

 

3. EB

Zaporedna št.
dijaka
 

11

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

M8 (MIHELČIČ)

3.7.

17

ANJ (SLANA)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

M8 (MIHELČIČ)

3.7.

25

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

M5 (MIKLIČ)

3.7.

12

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

3. EC

Zaporedna št.
dijaka
 

1

SLO (RECEK)

29.6.

MAT (BAJRAMOVIČ)

2.7.

ANJ (FILIPIČ)

3.7.

4

ŠVZ (BREGANT)

29.6.

M8 (NOSE)

2.7.

 

8

SLO (RECEK)

29.6.

ANJ (FILIPIČ)

2.7.

 

10

ŠVZ (BREGANT)

29.6.

M8 (NOSE)

2.7.

 

25

ŠPJ (SCOZZAI)

29.6.

M8 (NOSE)

2.7.

 

4. EA

Zaporedna št.
dijaka
 

4

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

7

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

8

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

PSI (HUDNIK)

3.7.

9

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

13

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

15

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

19

MAT (ČAS)

29.6.

 

 

20

PSI (HUDNIK)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

21

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

25

SLO (HORVAT)

29.6.

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

30

 

MAT (ČAS)

2.7.

ANJ (SLANA)

3.7.

4. EB

Zaporedna št.
dijaka
 

2

MAT (ČAS)

29.6.

 

 

5

PSI (HUDNIK)

29.6.

PMI (LORGER)

2.7.

MAT (ČAS)

3.7.

6

SLO (RECEK)

29.6.

PMI (LORGER)

2.7.

MAT (ČAS)

3.7.

11

SLO (RECEK)

29.6.

ANJ (SLANA)

2.7.

ŠVZ (PODOBNIK)

3.7.

12

PSI (HUDNIK)

29.6.

MAT (ČAS)

3.7.

 

18

SLO (RECEK)

29.6.

MAT (ČAS)

3.7.

 

22

M4 (ŽGALIN)

29.6.

MAT (ČAS)

3.7.

 

26

PSI (HUDNIK)

29.6.

MAT (ČAS)

3.7.

 

28

PMI (LORGER)

29.6.

MAT (ČAS)

3.7.

 

29

MAT (ČAS)

3.7.

 

 

31

M4 (ŽGALIN)

29.6.

MAT (ČAS)

3.7.

 

4. EC

Zaporedna št.
dijaka
 

1. PA

Zaporedna št.
dijaka
 

4

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

 

 

11

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

ANJ (OMAN)

2.7.

NEJ (REZO)

3.7.

19

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

 

 

2. PA

Zaporedna št.
dijaka
 

12

PSI (HUMAR)

29.6.

SLO (ŠEŠKO)

2.7.

BIO (PODOBNIK)

3.7.

13

PSI (HUMAR)

29.6.

ADMP (MIHELČIČ)

2.7.

BIO (PODOBNIK)

3.7.

14

PSI (HUMAR)

29.6.

ADMP (MIHELČIČ)

2.7.

BIO (PODOBNIK)

3.7.

19

SLO (ŠEŠKO)

29.6.

 

 

22

PSI (HUMAR)

29.6.

ADMP (MIHELČIČ)

2.7.

BIO (PODOBNIK)

3.7.

24

MAT (ČAS)

29.6.

 

 




 
     

© Srednja upravno administrativna šola Ljubljana | 2010 | Vse pravice pridržane