SUAŠ na facebooku SUAŠ na youtube

Nastavite za domačo stran

 
 

POPRAVNI IZPITI

 
 

POPRAVNI IZPITI
V AVGUSTOVSKEM ROKU OD 16. 8. 2017 DO 22. 8. 2017

IZPITI SE PRIČNEJO OB 8.00.

SREDA (16. 8. 2017), ČETRTEK (17. 8. 2017), PETEK (18. 8. 2017), PONEDELJEK (21. 8. 2017), TOREK (22. 8. 2017)

DIJAKI ZAKLJUČNIH LETNIKOV, KI SO SE PRIJAVILI K JESENSKEMU ROKU POKLICNE MATURE, MORAJO OPRAVITI VSE POPRAVNE IZPITE NAJKASNEJE DO PETKA, 18. AVGUSTA 2017.


DATUMI OPRAVLJANJA POPRAVNIH IZPITOV PO KANDIDATIH:
(šifra oziroma številka kandidata je zaporedna številka dijaka v redovalnici)

1. AA

Zaporedna št.
dijaka

5

ANJ (OMAN)

16.8.

SLO (RECEK)

17.8.

MAT (GRUŠOVNIK)

18.8.

NAR, DRU (ZUPANČIČ)

21.8.

M3 (PREVODNIK)

22.8.

7

RET (IPAVEC)

16.8.

SLO (RECEK)

17.8.

M3 (NOSE)

18.8.

 

 

27

ZDV (BREGANT)

16.8.

   

 

 

28

ANJ (OMAN)

16.8.

SLO (RECEK)

17.8.

MAT (ROZMAN)

18.8.

 

 

1. EA

Zaporedna št.
dijaka

16

ANJ (SLANA)

16.8.

   

18

SOB (KREGAR)

16.8.

 

 

26

SOB (KREGAR)

16.8.

 

 

1. EB

Zaporedna št.
dijaka
 

1. EC

Zaporedna št.
dijaka

1

ŠPJ (SCOZZAI)

16.8.

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

 

 

 

2

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

ŠPJ (SCOZZAI), 16.8.

 

 

3

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

 

 

 

7

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

ŠPJ (SCOZZAI), 16.8.

 

 

8

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

   

 

 

11

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

   

 

 

12

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

   

 

 

 

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

 

 

 

 

22

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

 

 

 

 

31

ŠPJ (SCOZZAI)

16.8.

 

 

 

 

4

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

KEM (ROZMAN)

18.8.

SOB, PDT

(NOSE, BLATNIK)

21.8.

 

25

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

KEM (ROZMAN)

18.8.

SOB, PDT

(NOSE, BLATNIK)

21.8.

ŠPJ (SCOZZAI)

16.8.

 

30

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

KEM (ROZMAN)

18.8.

ANJ (FILIPIČ)

21.8.

ŠPJ (SCOZZAI)

22.8.

2. AA

Zaporedna št.
dijaka

7

M4 (PREVODNIK)

16.8.

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

MAT (GRUŠOVNIK)

18.8.

M2 (MIHELČIČ)

21.8.

RET (IPAVEC)

22.8.

15

M6 (PREVODNIK)

16.8.

   

 

 

28

ANJ (FILIPIČ)

16.8.

   

 

 

2. EA

Zaporedna št.
dijaka

1

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

SLO (HORVAT)

17.8.

 

 

 

2

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

   

 

 

6

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

SLO (HORVAT)

17.8.

 

 

7

SOB (NOSE)

16.8.

   

 

 

 

ŠPV (PODOBNIK)

17.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

 

10

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

 

 

12

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

 

 

 

 

14

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

SLO (HORVAT)

17.8.

 

 

 

22

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

SLO (HORVAT)

17.8.

ITJ (SCOZZAI)

21.8.

ŠVZ, M3 (POD., GLU.)

22.8.

25

ŠPV (PODOBNIK)

16.8.

 

 

 

 

26

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

SLO (HORVAT), 17.8.

 

 

28

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

MAT (BAJRAMOVIČ), 16.8.

 

 

 

2. EB

Zaporedna št.
dijaka

24

SLO (RECEK)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

 

 

 

30

ŠVZ (BREGANT)

16.8.

 

 

 

 

12

SLO (RECEK)

16.8.

NEJ (REZO)

17.8.

MAT (ČAS)

18.8.

ŠVZ (KOVAČIČ)

21.8.

M3 (REŽEK)

22.8.

2. EC

Zaporedna št.
dijaka

7

M3 (GLUHODEDOV)

17.8.

   

1

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

   

12

ANJ (FILIPIČ)

16.8.

 

 

27

ŠPJ (SCOZZAI)

16.8.

 

 

35

SOB (KREGAR)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

 

3. AA

Zaporedna št.
dijaka

12

ANJ (FILIPIČ)

16.8.

 

 

 

 

17

SLO (IPAVEC)

16.8.

MAT (GRUŠOVNIK)

17.8.

NEJ (REZO)

18.8.

M1, SOD (ŠPRINGER)

21.8.

RET (IPAVEC)

22.8.

20

SLO (IPAVEC)

16.8.

MAT (GRUŠOVNIK)

17.8.

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

M1, SOD (ŠPRINGER)

21.8.

RET (IPAVEC)

22.8.

21

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

 

 

 

 

26

SLO (IPAVEC)

16.8.

ŠVZ (MUHA)

17.8.

M1 (ŠPRINGER)

18.8.

RET (IPAVEC)

21.8.

 

27

ANJ (FILIPIČ

16.8.

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

 

 

 

22

ANJ (FILIPIČ)

16.8.

M1 (ŠPRINGER)

17.8.

SOD (ŠPRINGER)

18.8.

 

 

3. EA

Zaporedna št.
dijaka

4

M8 (REŽEK)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

SLO (HORVAT)

18.8.

ANJ (SLANA)

21.8.

ŠPV (PODOBNIK)

22.8.

5

SOB (2. LETNIK)

16.8.

 

 

 

 

7

MAT (ČAS)

17.8.

ŠPV (PODOBNIK)

16.8.

 

 

 

8

M8 (MIHELČIČ), 16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

 

 

 

9

MAT (ČAS)

16.8.

   

 

 

13

M8 (MIHELČIČ)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

 

 

 

14

ANJ (2. LETNIK)

16.8.

 

 

 

 

17

M8 (MIHELČIČ)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

SLO (HORVAT)

18.8.

ŠPV (KRANJEC)

21.8.

 

20

ANJ (SLANA)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

SLO (HORVAT)

18.8.

ŠPV (PODOBNIK)

21.8.

 

23

SOC (REZO)

16.8.

ŠPJ (SCOZZAI)

17.8.

SLO (HORVAT)

18.8.

ŠVZ (PODOBNIK)

21.8.

M5, M8 (MIKLIČ)

22.8.

25

MAT (ČAS)

17.8.

 

 

 

 

31

M8 (MIHELČIČ)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

18.8.

ŠPV (PODOBNIK)

21.8.

M8 (MIHELČIČ)

22.8.

32

M8 (MIHELČIČ)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

18.8.

 

 

3. EB

Zaporedna št.
dijaka

27

MAT (ČAS)

16.8.

SLO (RECEK)

17.8.

ANJ (SLANA)

18.8.

M2 (MIKLIČ)

21.8.

M8 (NOSE)

22.8.

3. EC

Zaporedna št.
dijaka

4. EA

Zaporedna št.
dijaka

1

ANJ (SLANA)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

 

 

 

4

ANJ (SLANA)

16.8.

 

 

 

 

12

ANJ (SLANA)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

 

 

 

13

PMI (JUVAN)

18.8.

MAT (BAJRA.)

17.8.

ANJ (SLANA)

16.8.

ŠVZ (PODOBNIK)

21.8.

 

21

PMI (ROZMAN)

16.8.

ŠVZ (PODOBNIK)

17.8.

 

 

 

25

SLO (HORVAT)

18.8.

MAT (BAJRA.)

17.8.

ANJ (SLANA)

16.8.

PSI, M4 (HUDNIK, ŽGALIN)

21.8.

PMI (ROZMAN)

22.8.

29

SLO (HORVAT)

18.8.

MAT (BJRA.)

17.8.

ANJ (SLANA)

16.8.

PSI, M4 (HUDNIK, ŽGALIN)

21.8.

PMI (ROZMAN)

22.8.

4. EB

Zaporedna št.
dijaka

2

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

18.8.

PMI (LORGER)

21.8.

 

6

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

18.8.

 

 

8

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

PSI (HUDNIK)

18.8.

PMI (LORGER)

21.8.

 

9

MAT (ČAS)

17.8.

 

 

 

 

11

MAT (ČAS)

17.8.

PSI (HUDNIK)

16.8.

 

 

 

13

PMI (LORGER)

21.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

18.8.

PSI (HUDNIK)

16.8.

 

21

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

18.8.

PSI (HUDNIK)

16.8.

 

 

30

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

18.8.

PMI (LORGER)

21.8.

 

31

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

18.8.

 

 

 

4. EC

Zaporedna št.
dijaka

2

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

 

3

ŠVZ (BREGANT)

17.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

 

4

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

 

 

 

11

SLO (RECEK)

17.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

M4 (BLATNIK)

21.8.

14

SLO (RECEK)

17.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

 

212

SLO (RECEK)

17.8.

M4 (BLATNIK)

16.8.

ANJ (FILIPIČ)

18.8.

 

23

SLO (RECEK)

17.8.

PSI (HUDNIK)

16.8.

ŠVZ (BREGANT)

18.8.

M4 (BLATNIK)

21.8.

25

SLO (RECEK)

17.8.

PSI (HUDNIK)

16.8.

 

 

28

SLO (RECEK)

17.8.

M4 (BLATNIK)

16.8.

ŠVZ (BREGANT)

18.8.

 

1. PA

Zaporedna št.
dijaka

2

M1 (MIHELČIČ)

16.8.

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

 

6

MAT (ČAS)

16.8.

KEM (LORGER)

17.8.

M3 (JURJEVEC)

18.8.

13

M1 (MIHELČIČ)

16.8.

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

 

14

MAT (ČAS)

16.8.

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

NEJ (REZO)

18.8.

15

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

NEJ (REZO)

18.8.

 

2. PA

Zaporedna št.
dijaka

1

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

 

 

3

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

MAT (ČAS)

18.8.

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

 

6

MAT (ČAS)

18.8.

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

 

 

19

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

 

 

22

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

MAT (ČAS)

18.8.

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

 

25

BIO (PODOBNIK)

16.8.

 

 

 

30

MAT (ČAS)

18.8.

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

M2 (MIKLIČ)

21.8.

 




 
     

© Srednja upravno administrativna šola Ljubljana | 2010 | Vse pravice pridržane