IZPITNI ROKI ZA ŠOLSKO LETO 2016/2017

ADMINISTRATOR/EKONOMSKI TEHNIK/EKONOMSKI TEHNIK PTI

PISNI IZPITI

Predmet

NOV

DEC

JAN

FEB

MAR

APR

MAJ

JUN

SLO,

ANJ,

NEJ, ITJ, ŠPJ

Torek,

8. 11.,

ob 16.00

Torek,

6. 12.,

ob 16.00

Torek,

3. 1.,

ob 16.00

Torek,

7. 2.,

ob 16.00

Torek,

7. 3.,

ob 16.10

Torek,

4. 4.,

ob 16.00

Torek,

9. 5.,

ob 16.00

Torek,

6. 6.,

ob 16.00

MATEMATIKA

POSL. MAT.

 

Sreda,

9. 11.,

ob 16.00

Sreda,

7. 12.,

ob 16.00

Sreda,

4. 1.,

ob 16.00

Četrtek,

9. 2.,

ob 17.00

Sreda,

8. 3.,

ob 16.00

Sreda,

5. 4.,

ob 16.00

Sreda,

10. 5.,

ob 16.00

Sreda,

7. 6.,

ob 16.00

USTNI IZPITI

Predmet, letnik

Profesor

NOV

DEC

JAN

FEB

MAR

APR

MAJ

JUN

SLOVENŠČINA (SLO)

Za 1., 2. letnik ET

Za 1., 2., 3. l. AD

Maja Ipavec

Četrtek,

24. 11.,

ob 15.30

Četrtek,

15. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

26. 1.,

ob 15.30

Četrtek,

23. 2.,

ob 15.30

Četrtek,

30. 3.,

ob 15.30

Četrtek,

20. 4.,

ob 15.30

Četrtek,

25. 5.,

ob 15.30

Četrtek,

8. 6.,

ob 15.30

SLOVENŠČINA (SLO)

Za 3., 4. letnik ET

Za 1., 2. l. ET PTI

Marica

Maver

Četrtek,

10. 11.,

ob 16.00

Četrtek,

8. 12.,

ob 16.00

Četrtek,

5. 1.,

ob 16.00

Četrtek,

9. 2.,

ob 16.00

Četrtek,

9. 3.,

ob 16.00

Četrtek,

6. 4.,

ob 16.00

Četrtek,

11. 5.,

ob 16.00

Četrtek,

8. 6.,

ob 16.00

MATEMATIKA (MAT)

Za 3. letnik ET, AD, Za 1. l. ET PTI

Branko Lorger

Sreda,
16. 11.,
ob
15:30

Torek,
13. 12.,
ob
15:30

Torek,
10. 1.,
ob
15:30

Torek,
14. 2.,
ob
15:30

Torek,
14. 3.,
ob
15:30

Sreda,
12. 4.,
ob
15:30

Torek,
16. 5.,
ob
15:30

Torek,
13. 6.,
ob
15:30

MATEMATIKA (MAT), POSL. MAT.

Za 4. letnik ET in

Za  2. l. ET PTI

Marko

Rozman

Poned.,
14. 11.,
ob
15:30

Poned.,

12. 12.,
ob
15:30

Poned.,
9. 1.,
ob
15:30

Poned.,
13. 2.,
ob
15:30

Poned.,
13. 3.,
ob
15:30

Poned.,
10. 4.,
ob
15:30

Poned.,
15. 5.,
ob
15:30

Poned.,
12. 6.,
ob
15:30

ANGLEŠKI JEZIK (ANJ)

Za vse programe in letnike

Alenka Slana

Četrtek,

24. 11.,

ob 15.30

Četrtek,

15. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

26. 1.,

ob 15.30

Četrtek,

23. 2.,

ob 15.30

Četrtek,

30. 3.,

ob 15.30

Četrtek,

20. 4.,

ob 15.30

Četrtek,

25. 5.,

ob 15.30

Četrtek,

8. 6.,

ob 15.30

NEMŠKI JEZIK (NEJ)

Za ET IN ET PTI in vse letnike

Majda Šulc

 

Četrtek,

10. 11.,

ob 16.00

Četrtek,

8. 12.,

ob

16.00

Četrtek,

5. 1.,

ob 16.00

Četrtek,

9. 2.,

ob 16.00

Četrtek,

9. 3.,

ob 16.00

Četrtek,

6. 4.,

ob 16.00

Četrtek,

11. 5.,

ob 16.00

Četrtek,

8. 6.,

ob 16.00

ITALIJANSKI JEZIK (ITJ)

Za ET IN ET PTI in vse letnike

Luciana Šuran

Četrtek,

10. 11.,

ob16.30

Četrtek,

8. 12.,

ob16.30

 

 

 

 

 

 

ŠPANSKI JEZIK (ŠPJ)

ITALIJANSKI JEZIK (ITJ) od januarja 2017

Za ET IN ET PTI

Stina

Scozzai

Četrtek,

24. 11.,

ob 15.30

Četrtek,

15. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

26. 1.,

ob 15.30

Četrtek,

23. 2.,

ob 15.30

Četrtek,

30. 3.,

ob 15.30

Četrtek,

20. 4.,

ob 15.30

Četrtek,

25. 5.,

ob 15.30

Četrtek,

8. 6.,

ob 15.30

Predmet, letnik

Profesor

NOV

DEC

JAN

FEB

MAR

APR

MAJ

JUN

UMETNOST (UME)

Za 1. Letnik AD, ET, in 2. l. ET PTI

 

Tina Grobovšek

Poned.,

7.  11.,

ob

15.30

 

Četrtek,

1. 12.,

ob

15.30

 

Torek,

3. 1.,

ob

15.30

 

Četrtek,

2. 2.,

ob

15.30

 

Poned.,

6. 3.,

ob

15.30

 

Poned.,

3. 4.,

bb

 15.30

 

Četrtek,

4. 5.,

ob

 15.30

 

Četrtek,

1. 6.,

ob

15.30

 

GEOGRAFIJA (GEO)

Za 1. l. ET, ZGODOVINA (ZGO) Za 2. l. ET,

DRUŽBOSLOVJE (DRU)

Za 1., 2. l.  AD

Dušan Vodeb

Torek,

8. 11.,

ob 15.30

Četrtek,

1. 12.,

ob 15.30

Četrtek,

5. 1.,

ob 15.30

Četrtek,

2. 2.,

ob 15.30

Poned.,

8. 3.,

ob 15.30

Torek,

6. 4.,

ob 15.30

Četrtek,

11. 5.,

ob 15.30

Torek,

6. 6.,

ob 15.30

SOCIOLOGIJA (SOC)

Za 3. l. ET

Ivanka Rezo

Četrtek,

24. 11.,

ob 15.00

 

Četrtek,

15. 12.,

ob

15.00

 

Četrtek,

5. 1.,

ob 15.00

 

Četrtek,

9.  2.,

ob

15.00

 

Četrtek,

9. 3..,

ob

15.00

 

Četrtek,

6. 4.,

ob 15.00

 

Četrtek,

11 5.,

ob 15.00

 

Četrtek,

8. 6.,

ob 15.00

 

PSIHOLOGIJA (PSI)

ZA 4. l. ET in 2. l. ET PTI

Vida Hudnik

Poned.,

21. 11.,

ob 15.30

Poned.,

12. 12..,

ob 15.30

Poned.,

23. 1.,

ob 15.30

Poned.,

13. 2.,

ob 15.30

Poned.,

13. 3.,

ob 15.30

Poned.,

10. 4.,

ob 15.30

Poned.,

15. 5.,

ob 15.30

Poned.,

5. 6.,

ob 15.30

KEMIJA (KEM)

Za 1. l. ET in 1. l. ET PTI

 

Branko Lorger

Sreda,
16. 11.,
ob
15:30

Torek,
13. 12.,
ob
15:30

Torek,
10. 1.,
ob
15:30

Torek,
14. 2.,
ob
15:30

Torek,
14. 3.,
ob
15:30

Sreda,
12. 4.,
ob
15:30

Torek,
16. 5.,
ob
15:30

Torek,
13. 6.,
ob
15:30

BIOLOGIJA (BIO)

Za 2. l. ET in 2. l. ET PTI,

NARAVOSLOVJE (NAR),

Za 1. In 2. l. AD ,

ZDRAVSTVENA VZGOJA (ZDV)

Za 1. l. AD

Tomaž Prošek

Četrtek,
24. 11.,

ob 15.30

Sreda,
7. 12.,

ob

15.30

Sreda
18. 1.,

ob 15.30

Sreda
15. 2.,

ob 15.30

Četrtek,
9. 3.,

ob 15.30

Sreda,
12. 4.,

ob 15.30

Četrtek,
18. 5.,

ob 15.30

Sreda,
7. 6.,

ob 15.30

STROJEPISJE,

STROJEPISJE IN OBDELAVA BESEDIL (SOB)

Za 1., 2. l. ET in AD

 

Vesna Humar

Četrtek,

24. 11.,

ob 15.30

Četrtek,

15. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

19. 1.,

ob 15.30

Četrtek,

16. 2.,

ob 15.30

Četrtek,

23. 3.,

ob 15.30

Četrtek,

20. 4.,

ob 15.30

Četrtek,

18. 5.,

ob 15.30

Četrtek,

8. 6.,

ob 15.30

EKONOMIKA (EKO)

Za 2. l. ET in ET PTI,

PODJETNIŠTVO, MENEDŽMENT (MEN)

Za 3. l. ET in 1. l. ET PTI,

TRŽENJE (TRŽ)

Za 3. l. ET

Iztok Žgalin

Sreda,
23.11.,
ob
15:30

Poned.,
12.12.,
ob
15:30

Poned.,
23. 1.,
ob
15:30

Poned.,
20. 2.,
ob
15:30

Poned.,
20. 3.,
ob
15:30

Poned.,
17. 4.,
ob
15:30

Poned.,
15. 5.,
ob
15:30

Poned.,
5. 6.,
ob
15:30

 

Predmet, letnik

Profesor

NOV

DEC

JAN

FEB

MAR

APR

MAJ

JUN

RAČUNOVODSTVO (RČN)

Za 2. l. ET,

KNJIGOVODSTVO (KNG)

Za 2. l. AD

Zlata Zalar

 

 

Četrtek,

10. 11.,

ob

16.00

Četrtek,

8. 12.,

ob

16.00

Četrtek,

5. 1.,

ob

16.00

Četrtek,

9. 2.,

ob

16.00

Četrtek,9. 3.,

ob

16.00

Četrtek,

6. 4.,

ob

16.00

Četrtek,

11. 5.,

ob

16.00

Četrtek,

8. 6.,

ob

16.00

PROJEKTNO DELO (PDT)

Za 1. l. ET in ET PTI,

FINANČNI TRGI IN USTANOVE (FIT), PLAČILNI PROMET (PLP),

PRODAJA FINANČNIH STORITEV (PFS)

Za 3. l. ET in 1. l. ET PTI

Katja Blatnik

Poned.,

7. 11.,

ob 15.00

Poned.,

5. 12.,

ob 15.00

Poned.,

2. 1.,

ob 15.00

Poned.,

6. 2.,

ob 15.00

Poned.,

6. 3.,

ob 15.00

Poned.,

3. 4.,

ob 15.00

Poned.,

15. 5.,

ob 15.00

Sreda,

7. 6.,

ob 15.00

POSLOVNO RAČUNSTVO IN STATISTIKA (PRS)

ZA 2. l. ET in ET PTI

Janez Gluhodedov

Velja za pisni in ustni izpit

Sreda,,

16. 11.,

ob 15.30

Sreda,,

14. 12.,

ob 15.30

Sreda,,

18. 1.,

ob 15.30

Sreda,,

15. 2.,

ob 15.30

Sreda,,

15. 3.,

ob 15.30

Sreda,,

12. 4.,

ob 15.30

Sreda,,

17. 5.,

ob 15.30

Sreda,,

7. 6.,

ob 15.30

INFORMATIKA (INF)

Za 1. l. ET in AD

 

Samo Juvan

Poned.,

14. 11.,

ob 15.30

Poned.,

12. 12.,

ob 15.30

Poned.,

9. 1.,

ob 15.30

Poned.,

6. 2.,

ob 15.30

Poned.,

20. 3.,

ob 15.30

Poned.,

10. 4.,

ob 15.30

Poned.,

15. 5.,

ob 15.30

Poned.,

12. 6.,

ob 15.30

INFORMACIJSKO KOMUNIKACIJSKA TEHNOLOGIJA (IKT)

Za 1. l. ET PTI,

POSLOVNO KOMUNICIRANJE (PKO)

Za 3. l. AD

POSLOVNA INFORMATIKA (PIN)

Za 4. l. ET in 2. l. ET PTI

Saška Grušovnik

Poned.,

21. 11.,

ob 15.30

 

Poned.,

12. 12.,

ob 15.30

 

Poned.,

9. 1.,

ob 15.30

 

Poned.,

13. 2.,

ob 15.30

 

Poned.,

13. 3.,

ob 15.30

 

Poned.,

10. 4.,

ob 15.30

 

Poned.,

15. 5.,

ob 15.30

 

Poned.,

12. 6.,

ob 15.30

 

RAZVOJ IN DELOVANJE GOSP.. (RDGO)

Za 4. l. ET in 2. l. ET PTI,

GOSPODARSKE DEJAVNOSTI (GDE)

Za 3. l. AD in 4. l. ET

 

Rihard Režek

 

RDGO ima isti dan najprej pisni, nato še ustni izpit

Sreda,

16. 11.,

ob 15.30

Sreda,

7. 12.,

ob 15.30

Sreda,

11. 1.,

ob 15.30

Sreda,

15. 2.,

ob 15.30

Sreda,

8. 3.,

ob 15.30

Sreda,

12. 4.,

ob 15.30

Sreda,

10. 5.,

ob 15.30

Sreda,

7. 6.,

ob 15.30

Predmet, letnik

Profesor

NOV

DEC

JAN

FEB

MAR

APR

MAJ

JUN

TEMELJI PRAVNE KULTURE (TPK),

PRAVNOORG. VIDIKI POSL. (PVP), JAVNA UPRAVA (JUP),

SODSTVO (SOD)

Za 3. l. AD in 4. l. ET

Manica Špringer

Četrtek,

24. 11.,

ob 15.30

Četrtek,

15. 12.,

ob 15.30

Četrtek,

19. 1.,

ob 15.30

Četrtek,

16. 2.,

ob 15.30

Četrtek,

23. 3.,

ob 15.30

Četrtek,

20. 4.,

ob 15.30

Četrtek,

18. 5.,

ob 15.30

Četrtek,

8. 6.,

ob 15.30

DOMOVINSKA VZGOJA. MEDIACIJA

Za 1. l. AD in 2. l. ET

PRIPRAVA DOKUMENTOV »ZUP«

Za 2. l. AD

UPRAVNO POSLOVANJE (UPP)

Za 3. l. ET in 2. l. ET PTI

PISARNIŠKO POSLOVANJE (PIPO),

UPORABA POSL. BONTONA  (PBO), PISARNIŠKO TEHNIČNO DELO (PTD)

Za 2. l. AD,

ADMINISTRATIVNO POSLOVANJE (ADMP)

Za 3. l. ET in 2. l. ET PTI

Darja Vidovič

Torek,

8. 11.,

ob 15.30

Četrtek,

1. 12.,

ob 15.30

Četrtek,

5. 1.,

ob 15.30

Četrtek,

2. 2.,

ob 15.30

Poned.,

8. 3.,

ob 15.30

Torek,

6. 4.,

ob 15.30

Četrtek,

11. 5.,

ob 15.30

Torek,

6. 6.,

ob 15.30

ZAVAROVALNO PRAVO (ZAVP),

OSNOVE ZAVAROVALNIŠTVA (OSNZ)

Za 4. l. ET in 2. l. ET PTI

Božidar Rot

Četrtek,

17. 11.,

ob 15.30

Četrtek,

1. 12.,

ob 15.30

Četrtek,

12. 1.,

ob 15.30

Četrtek,

16. 2.,

ob 15.30

Četrtek,

9. 3.,

ob 15.30

Četrtek,

13. 4.,

ob 15.30

Četrtek,

11. 5.,

ob 15.30

Četrtek,

8. 6.,

ob 15.30

RETORIKA (RET)

Za 1. l. ET in 1., 2., 3. l. AD

 

Majda Šulc

Četrtek,

10. 11.,

ob 16.00

Četrtek,

8. 12.,

ob 16.00

Četrtek,

5. 1.,

ob 16.00

Četrtek,

9. 2.,

ob 16.00

Četrtek,

9. 3.,

ob 16.00

Četrtek,

6. 4.,

ob 16.00

Četrtek,

11. 5.,

ob 16.00

Četrtek,

8. 6.,

ob 16.00